Truskawki zaczynają przygodę w ekstraklasie. Żywiec na początek

Jest już kalendarz, rozkład jazdy najważniejszej ligi polskich futbolistek. W tym roku obejmie on także zespół Unifreeze Górzno. To wielkie zadanie, nowy etap w historii klubu.

Zespół pod kierunkiem Grzegorza Bały, popularne Truskawki,  zainauguruje rozgrywki sezonu 2017/2018 meczem w Miesiączkowie  5 sierpnia, w sobotę, z zespołem Mitech Żywiec. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00. Oto kolejne terminy i rywalki! 12 sierpnia wyjazd do Wrocławia na mecz z AZS, 19 sierpnia mecz u siebie z AZS PWSZ Wałbrzych – godz. 16.00, 26 sierpnia mecz wyjazdowy z SMS Łódź, 2 września górnianki podejmą u siebie Olimpię Szczecin, mecz o godz. 16.00, 9 września wyjazd do Sosnowca na mecz z Czarnymi, 23 września spotkanie na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna o godz. 16.00, 30 września ponownie mecz u siebie z Czarnymi Radom o godz. 15.00, 8 października  wyjazd na mecz z Medykiem Konin, 14 października mecz na własnym boisku z AZS PSW Biała Podlaska i ostatni mecz tej rundy jesiennej, wyjazdowy w Krakowie z AZS UJ Kraków – 28 października.

Mecze w charakterze gospodarza Unifreeze Górzno rozegra na boisku piłkarskim w Miesiączkowie.  Wymiary boiska : 104 m x 58 m. Stadion posiada weryfikację na bieżący sezon oraz licencję na rozgrywanie spotkań ligowych. Liczy  200 miejsc siedzących. Na stadionie są też  pomieszczenia klubowe (2 szatnie, pokój dla sędziów i magazyn sprzętu).

(bd)